החלפה מנעולים לכל דלתות


מנעולן מספק שירותי מנעולנות מתקדמים באזור חיפה והכרמל מזה כ-20 שנה. שם העסק אינו מקרי – בשעת חירום אנו יודעים כי דרוש לכם מנעולן בצפון בשירות מיידי ובהול, שהינו זמין ו כדי להגיע עד אליכם באשר תהיו, ולפתור את בעייתכם ביעילות ובדחיפות. בלי להזמין גרר או לאבד זמן יקר על חיפוש בית עסק לשכפול מפתחות לבית או שלט לשער החנייה בדקה התשעים. לכן מספק העסק שירותי מנעולן בצפון עד הבית, עד המכונית התקועה או בית העסק, וזאת 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע, כולל בסופי שבוע ובחגים.





בין שירותי העסק: מנעולן בחיפה, הקריות והצפון: כל הקשור לדלת הבית – החלפת ותיקון מנעולים, החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות, מתן ייעוץ מקצועי בתחום מנגנוני ההנעלה המומלצים ועוד. פריצת מנעולים: כאשר המפתח נתקע או נשבר, כאשר פורצים השחיתו את המנעול או כאשר ננעלתם מחוץ או בפנים הבית – , מנעולן בצפון, הוא הכתובת לחילוץ מהיר. מספק שירות פורץ מנעולים מקצועי ואמין, באישור משטרת ישראל, לכל סוגי המנעולים והדלתות (כולל דלתות פלדה). אין מדובר רק בדלתות הבית – מתמחה גם במנעולי קומבינציה, פריצת כספות ביתיות ומשרדיות ודלתות רכב. השירות כולל גם את החלפת מנגנון הנעילה בחדש, או לחילופין שינוי קומבינציה. מנעולנות רכב: בכל בעיה המתעוררת בנעילת רכב באזור חיפה, אין צורך להזמין גרר. קראו ל, מנעולן בצפון, והפיתרון יגיע עד אליכם במהירות ובכל שעה של היום לנוחיותכם.
לכן אל תהססו – כשאתם צריכים מנעולן בצפון או מנעולן בחיפה בדחיפות, הרימו טלפון והת בדרך אליכם למתן מענה אדיב, יעיל ומהיר!